Monday, 11 December 2023
Перший гол Івановіча
Written by Александр    Tuesday, 29 January 2019 04:03   
Ліги - Товарняки

"Зоря" і "Войводіна" провели приятельську зустріч у місті Белек, Туречина.


"Зоря" - "Войводіна" - 1:2 (0:0)

Голи: Неманя Івановіч, 83. – Гойко, 80; Миловіч, 84.


Команди грали в таких складах:

Воєводина (Нові Сад): Роцков (60. Сіміч) - Лазаревич (60. Стойкович), Веселинович (57. Гравац), Санічанін (60. Єлічiч), Деветак (з 60. Яковлевіч) - Зломисліч (з 60. Митошевіч), Топіч (з 60-ої Міловіч - Джуріч (з 60-ої Гойко), Месаровіч (з 60-ої Джуріч), Несковіч (з 60-ої Срековіч) - Гаїч (з 60-ої Коне).

Головний тренер: Ненад Ваніч

Зоря (Луганськ): Нунес (з 46-ої Мацапура) - Луньов (з 20 Руїз, з 46.Міхайліченко), Каменюка (з 46-ої Чеберка), Громов (з 46-ої Тимчук), Вернідуб (з 46-ої Чечер) - Кочергін (з 46-ої Білий), Літвін (з 46-ої Хомченовський), Казаков (з 46-ої Rozeiro da Silva), Караваев (з 46-ої Леднев) - Араухо да Силва (з 46-ої Загоруйко, з 72-ої Івановіч), Будківський (з 46-ої Майборода).

Головний тренер: Юрій Вернідуб.

 

Перша можливість забити гол була у «Зорі» на 14-й хвилині, коли Луньов пройшов добре пройшов кілька гравців «Воєводини» і відіграв м’яч на Кочергіна, який розстріляв ворота з 10-11 метрів, але влучив прямо у воротаря Роцкова. Через дві хвилини Микита Каменюка зробив фланговий навіс зліва у центр карного майданчика на Филипа Будківського, котрий пробив під поперечину, але Роков знову добре відреагував і перевів м'яч на кутовий.

Зоря була командою, яка більше контролювала м'яч і відправляла більше ударів у ворота, але це не були серйозні можливості забити гол. Лише за півгодини Воєводину вдалося звільнитися від тиску і кілька разів створити не погані моменти, один з них привів до голу на 79 хвилині.

Коне тиснув на воротаря Мацапуру, і той невдало вибив м’яча на Гойко, який розстріляв ворота близько восьми-дев'яти метрів. На шляху до воріт м'яч влучив у одного з гравців Зорі, і все одно перетнув лінію воріт.

Проте, вже в 81-й хвилині, Неманя Іванович використав хороший пас з правого краю від Росьєрі Сілве і з лінії воротарського майданчику зрізав м’яча у дальній верхній кут воріт. Воротар Сіміч був безсилий врятувати команду.

Далі гра була дуже відкрита, оскільки обидві команди намагалися забити гол, але результат не змінився, тому Воєводина зафіксувала свою перемогу над Зорею.

Last Updated ( Tuesday, 29 January 2019 04:19 )