Monday, 11 December 2023
Завод з виробництва штучних полів з’явиться в Україні вже у 2016 році
Written by Прес-служба ФФУ    Thursday, 14 July 2016 03:58   
NEWS - Свежие новости

фото Павла Кубанова

13 липня у Будинку футболу відбулося підписання Меморандуму про співпрацю ФФУ із виробником №1 штучних футбольних полів у світі – німецькою компанією «Політан».

Про інноваційну ідею організувати власне виробництво на минулому Конгресі розповів президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який презентував інфраструктурну «Стратегію розвитку ФФУ-2020», що передбачає будівництво в Україні 50 стадіонів та 2500 футбольних майданчиків.

ФФУ стане першою у світі футбольною асоціацією, яка матиме власний завод з виробництва штучних полів. Його устаткування поставлятиме німецька компанія «Політан», яка має ліцензію більшості світових спортивних федерацій.

«Виробнича лінія буде оснащена найсучаснішим обладнанням та працюватиме за передовими технологіями компанії «Політан». Наші поля ні в чому не поступатимуться іноземним аналогам, однак коштуватимуть значно дешевше, оскільки вироблятимуться заводом ФФУ для потреб українського футболу», - зазначив після презентації проекту та підписання меморандуму про співпрацю президент федерації Андрій Павелко.

У свою чергу, заслужений тренер України Мирон Маркевич, який вже багато років опікується розвитком дитячо-юнацького футболу у Львівській області, висловив думку, що реалізація цього проекту сприятиме появі талановитих гравців в юнацьких збірних України. «Завдяки будівництву полів і майданчиків зі штучним покриттям останнього покоління кількість дітей в Україні, які займатимуться футболом, значно збільшиться. Упевнений, завдяки масовості буде і якість».

Завод буде побудовано у Бориспільському районі Київської області, а випуск продукції заплановано на початок 2017 року.


Презентація компанії "Політан", яка вироблятиме штучне покриття для футбольних полів.

p.s.

Хотілось знати:

1) Ціна контракту на все обладнання і монтаж

2) Ціна напівфабрикатів

3) За умовами контракту, можлив експорт

4) Яка собівартість покриття і скількі ФФУ хоче заробляти, це мабуть будуть якісь структури утворені за участю ФФУ

5) Вартість других робіт (підложка) та інші

6) Наявність замовлень на данний час

Last Updated ( Thursday, 14 July 2016 04:26 )