Monday, 11 December 2023
Вагітна Віта Семеренко на футболі в Торонто
Written by Olexandr    Sunday, 07 August 2016 14:10   
Canada League - The First Division

СSL-2016. The First Division

Centennial Stadium.

Saturday, August 06, 7:30 PM

   

                                             Toronto Atomic FC          0 : 0             York Region Shooters
                         Toronto Atomic FC          York Region Shooters


Ще за годину до початку гри на трибуні поруч з власником і президентом футбольного клубу "Торонто Атомік" сиділи олімпійська чемпіонка з біатлону Віта Семеренко та ії чоловік Андрій Пацюк. Через кілька хвилин Андрій пішов у роздягальню команди «Торонто Атомік». Андрій раніше грав за такі команди: «Металург-2» Донецьк, «Явір» Краснопілля», «Гірник» Кривий Ріг, «Суми» Суми, остані роки грав у міні футбол. Андрій спробує себе у новій команді у Торонто.

Віта виявилась дуже приємною людиною, від неї ми почули, що пологи мають бути на кінці серпня і народжувати вона буде у Торонто. Лікарі кажуть, вігітність проходить «нормально» – буде хлопець. Після пологів Віта збирається повернутися в Україну, і відновити тренування. Віта Семеренко дуже тепло була прийнята фанами клубу "Торонто Атомік", це можно побачити на відео-звіті про гру з 5-й хвилині 30-ій секунди.

Побажаємо Віті Семеренко вдало народити чудову дитину та нових успіхів у біатлоні.


Перший тайм «Торонто Атомік» мав значну перевагу у володінні м’ячем. Хлопці ефективно колективно грали у відборі, не робили авантюрних передач. Взагалі не дали створити «Шутерсам» нічого небезпечного. Головний тренер Василь Іщак був цілком задоволений грою команди у перший половині гри. У другий половині «Шутерси» гру вирівняли, а коли рефері вилучив Ігора Мігалевького, то нашим прийшлось більше грати в обороні. Вдалою виявилась заміна, коли на полі з’явився Андрій Пацюк. Трохи передохнули, коли рефері зрівняв склади. Однак, 84 хвилині  Рефері Миломир Томіч показав червону картку півзахиснику «Toronto Atomic» Толочко Остапу, на думку Томіча за агресивну поведінку по відношенню до форварда Ричарда Эдвардса.

Не зважаючи на це «Атомік» зберіг ніччю, в чому велика заслуга голкіпера Ігора Вітіва. 

 


Last Updated ( Sunday, 07 August 2016 19:21 )