Monday, 11 December 2023
25-й Кубок України. Відбулося жеребкування півфіналів
Written by Александр    Friday, 08 April 2016 16:56   
Ліги - Кубок Украины

         datagroup      

  25-й Кубок України.

Відбулося жеребкування півфіналів   

   cup-ua

У п'ятницю, восьмого квітня у Будинку Футболу відбулося жеребкування півфіналу 25-го розиграшу Кубка України сезону 2015/16рр, (офіційна назва - Датагруп Кубок України з футболу). За регламентом команди були розділені на сіяних і не сіяних, згідно їх поточної позиції в турнірній таблиці чемпіонату. Рейтенговими виявились «Шахтар» і «Зоря», друга і третя позиції. Їхні конкуренти – «Дніпро» та «Олександрія», четверта і шоста позиції – автоматично ставали господарями поля перших поєдинків півфиналів. Для луганської «Зорі», всі поєдинки є «у гостях», тому «фора» у дніпрян.

Перші матчі відбудуться 20-го квітня, матчі-відповіді - 11 травня.

У результаті жеребкування у півфіналах утворились пари:


Дніпро" - "Зоря"

"Олександрія" - "Шахтар"


Також було визначнено господаря фінального поєдинку. Ним стане переможець пари "Дніпро" - "Зоря"

Згадаймо, у чвертьфіналі донецький "Шахтар" легко пройшов полтавську "Ворсклу" (4:0, 1:2), луганська "Зоря" на класі переграла луцьку "Волинь" (1:1, 5:0), дніпропетровський "Дніпро", як на тренуванні обіграв дніпродзержинську "Сталь" (3:0, 4:1), і "Олександрія" з Олександрії (Кіровоградська область) грамотно здолала київське "Динамо" (1:1, 1:0). (коли вже зникнуть ці назви, совіцького режиму, огидно писати).

p.s.

Я особисто бажаю успіху луганський "Зорі". "Олександія" не має шансів. Не вважаю, що можу критикувати когось з авторитетів. Но не зрузуміло, що то за тренер Ребров, коли команда грає все гірше і гірше.

Last Updated ( Friday, 08 April 2016 17:41 )