з міні-футболу на відкритих майданчиках зі штучним покриттям

«Молодіжна ліга»

07.09.13-14.10.13

1. Цілі й завдання:

Основною метою змагань є пропаганда здорового способу життя, розвитку та популяризації міні-футболу в місті Луганську серед молоді, підвищення майстерності гравців, виявлення команди переможниці.

2. Керівництво змагань:

Загальне керівництво здійснюють Федерація Футболу м. Луганська та управління з питань фізичної культури та спорту Луганської міської ради. Безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на міську колегію арбітрів. Головний суддя ФФЛ Шост А.І., гол. секретар ФФЛ Діденко А.І., голова КДК Крамарь П.І., куратор «Молодіжної ліги» Шилін М.В.

3. Час і місце проведення:

Поєдинки будуть проходити на майданчиках зі штучним покриттям відповідно до складеного календарю Чемпіонату на період 03.09.13 - 14.10.13

4. Учасники змагань:

До участі в Чемпіонаті міста допускаються футбольні команди, клуби, КФК міста, області, що надали заявковий лист у двох примірниках (оригінал + копія) у кількості не більше 18 осіб із відміткою лікаря про допуск до змагань. Після початку Чемпіонату дозволяється додати до заявкового листа двох гравців, кінцевий термін - 11.09.13 р. Гравець може грати тільки за одну команду, але є можливість один раз здійснити трансфер, за умови письмової згоди керівництва команди і тільки у встановлений регламентом термін, коли ще можна додати гравця до заявкового листа.

До участі у змаганнях допускаються гравці, рік народження яких не переважає 1992.

До участі у змаганнях не допускаються гравці ПЛ і ПФЛ України, інших країн команд майстрів, гравці, які беруть участь в Чемпіонаті області з футболу у вищій, першій та другій лігах, в Кубку області. Всі спірні питання вирішує федерація футболу м. Луганська

5. Умови проведення й визначення переможця:

Всі команди об'єднані в одну групу і грають на першому етапі в одне коло. Другий етап - команди, що зайняли місця з першого по четверте продовжують Чемпіонат у такому форматі: команда, що посіла 1-е місце, грає з командою, що зайняла 4-е місце; команда, що зайняла 2-е місце, грає з командою, що зайняла 3-е місце. Переможені команди цих пар грають між собою за 3-е місце в Чемпіонаті, а команди, що одержали перемогу в цих парах грають між собою за визначення чемпіона. При нічийному результаті для визначення переможця б’ється серія з п'яти шестиметрових ударів, у разі нічийного результату: далі, до першого промаху однієї з команд.

Місця в чемпіонаті визначаються за такими показниками, отриманими в усіх матчах:

1. Найбільша кількість набраних очок.
  2. У разі рівності очок в двох або більше команд перевага надається тим, хто в поєдинках з усіма своїми безпосередніми конкурентам має кращі показники:

в) жереб.

Змагання проводяться за правилами гри в міні-футбол, затвердженими правилами ФІФА, тривалість гри: 2 тайми по 20 хвилин із 5-хвилинною перервою між таймами.

Кожна команда має право на одну хвилинну перерву в кожному таймі.

Максимальна кількість гравців на майданчику - 5 чол., мінімальна - 3 чол., включаючи воротаря.

У протокол гри, вноситься 18 гравців, за участь у матчі незаявленого гравця команді зараховується поразка - 0:3. У разі запізнення команди на гру більше ніж на 10 хвилин, їй зараховується поразка з рахунком -0:3 (за винятком форс-мажорних ситуацій ). Якщо команда, яка знялася або за рішенням ФФЛ була виключена зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховується технічна поразка (-: +) в матчах, що залишилися, а командам-суперницям зараховується технічна перемога (+ :-), якщо команда провела менше половини матчів у Чемпіонаті, то всі результати поєдинків за участі цієї команди анулюються.

Протест – тренер або представник команди зобов'язаний негайно після гри, протягом 30-ти хвилин, повідомити одного з арбітрів матчу про подачу протесту з записом у протоколі гри (запис робить арбітр зі слів представника команди). Бригада арбітрів про це сповіщає команду суперника. Протест, поданий за зараховані або не зараховані голи, призначення або не призначення 6-ти метрових, призначення або не призначення вільних, штрафних, на визначення виходу м'яча за межі майданчика і надання права введення м'яча в гру не приймається. У розіграші Чемпіонату командам нараховуються бали: за перемогу - 3, нічию - 1, поразку - 0. Гравець, що отримав 3 попередження, пропускає одну чергову гру.

Гравець, що отримав дві жовті картки в даній грі і в зв'язку з цим був видалений, пропускає чергову гру; гравець, який отримав червону картку, пропускає автоматично чергову гру і не має право брати участь в офіційних матчах, що проводяться під егідою ФФЛ до рішення КДК.

У разі неможливості продовження матчу за форс-мажорних обставин з причини не передбаченої Правилами гри (погодні умови, поведінка вболівальників і т.д.), то ця гра дограється в будь-який день, призначений ФФЛ з тим же результатом і з тієї хвилини, на якій вона була припинена.

У випадку недотримання з боку команд принципів «Чесної гри» Федерація футболу м. Луганська залишає за собою право карати команди на свій розсуд, аж до зняття з Чемпіонату (якщо інспектор матчу і арбітри про це порушення роблять запис у протоколі)

В даному положенні до початку Чемпіонату за розсудом Федерації футболу м. Луганська та «Молодіжної ліги» можуть бути внесені зміни.

Всі спірні питання, не передбачені даним положенням, виносяться на розгляд федерації футболу м. Луганська.

6. Фінансові витрати:

Командам-учасницям за участь у Чемпіонаті необхідно сплатити одноразовий внесок у розмірі 100,00 грн., а також 120,00 грн. за участь у кожній грі.

Компенсаційна виплата вартості харчування на день туру, ігри учасникам, обслуговуючому персоналу, придбання канцтоварів, паперу, послуги ксерокопії, роздрук положень, наказів, кошторисів, протоколів, таблиць, заявок, послуги банку; придбання кубків, грамот, медалей, призів, висвітлення в засобах масою інформації, інтернет-виданнях - за рахунок заявочного внеску команд-учасниць і спонсорських коштів. Сума призового фонду буде залежати від обсягу витрат по Чемпіонату.